№ 166/01.02. Про підсумки проведення конкурсу для дітей та учнівської молоді Княгининівської сільської ради «Моя громада – моє майбутнє»

03 грудня 2019 року                      c. Княгининок                            № 166/01.02

Про підсумки проведення конкурсу для дітей та учнівської молоді Княгининівської сільської ради «Моя громада – моє майбутнє»

На виконання розпоряджень сільського голови від 05 червня 2019 року № 56/01.02 «Про проведення конкурсу для дітей та учнівської молоді Княгининівської сільської ради «Моя громада – моє майбутнє» та від 09 вересня 2019 року № 101/01.02 «Про продовження термінів проведення конкурсу для дітей та учнівської молоді Княгининівської сільської ради «Моя громада – моє майбутнє», з метою активізації участі молоді у вирішенні питань місцевого самоврядування, сприяння розвитку ініціативи й патріотичного ставлення до свого рідного краю та пропаганди історико-культурної спадщини Княгининівської громади в період з 09 вересня по 25 листопада 2019 року  в Княгининівській сільській раді проходив конкурс для дітей та учнівської молоді «Моя громада – моє майбутнє». Підсумки конкурсу підведено 03 грудня 2019 року.

Всього на розгляд журі було представлено: в номінації на кращий малюнок «Моя громада в майбутньому» – 27 робіт; в номінації на кращий твір «Якби сільським головою був я» – 7 робіт; в номінації на кращий відеоролик «Край мій – гордість моя» – 5 робіт.

На підставі висновків журі

1. Визнати переможцями конкурсу для дітей та учнівської молоді Княгининівської сільської ради «Моя громада – моє майбутнє» в номінації на кращий малюнок «Моя громада в майбутньому»

у молодшій віковій групі:

І місце        Михалюка Даниїла, учня 1-В класу Княгининівського НВК

ІІ місце       Воєводу Аріадну, ученицю 1-В класу Княгининівського НВК

ІІ місце       Ничипорука Дениса, учня 1 класу Рокинівського НВК

ІІІ місце     Кін Анну, ученицю 2 класу Рокинівського НВК

ІІІ місце     Раковець Ірину, ученицю 4 класу Рокинівського НВК

у середній віковій групі:

І місце        Мартинюк Анну, ученицю 7-А класу Княгининівського НВК

ІІ місце       Сидорук Інну, ученицю 8-А класу Княгининівського НВК

ІІ місце       Банзерука Максима, учня 7-А класу Княгининівського НВК

ІІІ місце     Мартинюк Марію, ученицю 7-А класу Княгининівського НВК

ІІІ місце     Демчук Христину, ученицю 8-Б класу Княгининівського НВК

ІІІ місце     Залецьку Софію, ученицю 7 класу Рокинівського НВК.

2. Визнати переможцями конкурсу для дітей та учнівської молоді Княгининівської сільської ради «Моя громада – моє майбутнє» в номінації на кращий письмовий твір «Якби сільським головою був я»

у молодшій віковій групі:

І місце        Глушко Тетяну, учня 4-Б класу Княгининівського НВК

у середній віковій групі:

ІІ місце       Кондратюк Дарину, ученицю 8 класу Рокинівського НВК

ІІІ місце     Косу Вікторію, ученицю 8-А класу Княгининівського НВК

ІІІ місце     Пилипець Христину, ученицю 7 класу Рокинівського НВК.

3. Визнати переможцями конкурсу для дітей та учнівської молоді Княгининівської сільської ради «Моя громада – моє майбутнє» в номінації на кращий відеоролик «Край мій – моя гордість»

І місце        Качмарика Дениса, Головченка Владислава учнів 10 класу Рокинівського НВК

ІІ місце       Базилюка Владислава, учня 9-А класу Княгининівського НВК

ІІІ місце     учнів 10 класу Княгининівського НВК.

4. Нагородити грамотами Княгининівської сільської ради та грошовими преміями переможців конкурсу для дітей та учнівської молоді Княгининівської сільської ради «Моя громада – моє майбутнє».

5. Керівникам закладів освіти забезпечити виплату грошових премій переможцям конкурсу для дітей та учнівської молоді Княгининівської сільської ради «Моя громада – моє майбутнє» згідно з додатком 1.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на начальника гуманітарного відділу Сидорука Ю.С.

 

Сільський голова                                                                           О.О. Твердохліб

 

Додаток 1

до розпорядження

сільського голови

від 03.12.2019 року № 166/01.02

Список нагороджених за результатами конкурсу

«Моя громада –  моє майбутнє»

Рокинівський НВК

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Клас

Сума

Примітки

1.

 

Качмарик

Богдан Юрійович

10 клас

250

 

2.

Головченко

Владислав Олександрович

10 клас

250

 

3.

Ничипорук

Денис Вадимович

2 клас

300

 

4.

Кін

Анна Миколаївна

2 клас

200

 

5.

Раковець

Ірина Андріївна

4 клас

200

 

6.

Залецька

Соломія Орестівна

7 клас

200

 

7.

Кондратюк

Дарина Русланівна

8 клас

300

 

8.

Пилипець

Христина Іванівна

7 клас

200

 

Всього

1900

 

 

Княгининівський НВК

 

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Клас

Сума

Примітки

1.

 

Базилюк

Владислав Вікторович

9-А клас

300

 

2.

Боруцький

Микола Федорович

10 клас

200

 

3.

Михалюк

Даниїл Сергійович

1-В клас

500

 

4.

Воєвода

Аріадна Ігорівна

1-В клас

300

 

5.

Мартинюк

Анна Василівна

7-А клас

500

 

6.

Сидорук

Інна Юріївна

8-А клас

300

 

7.

Банзерук

Максим Миколайович

7-А клас

300

 

8.

Мартинюк

Марія Василівна

7-А клас

200

 

9.

Демчук

Христина Богданівна

8-Б клас

200

 

10.

Глушко

Тетяна Олександрівна

4-Б клас

500

 

11.

Коса

Вікторія Юріївна

8-А клас

200

 

Всього

3500

 

Корисні посилання
adana escort canli bahis sohbet numaralari sohbet numaralari mersin escort adana escort elazig escort