Програма соціально-економічного розвитку Княгининівської сільської ради на 2016 рік

1. Вступ.

1.1. Пріоритетні цілі та завдання діяльності сільської ради на 2016 рік
Програма соціально—економічного розвитку на 2015 р. (далі — Програма) розроблена відповідно до вимог законів України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», «Про місцеве самоврядування в Україні», Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року, затвердженої постановою Кабінету міністрів України №385 від 06.08.2014 р. У Програмі визначено цілі та завдання соціально-економічної та культурної політики сільської ради на 2016р., спрямовані на розвиток села — роботи з благоустрою, виконання ремонтних робіт на об’єктах комунальної та інших форм власності, збереження соціальної інфраструктури села, поповнення дохідної частини бюджету, з метою формування якісного та безпечного середовища життєдіяльності населення села.

Заходи Програми фінансуються за рахунок коштів бюджету сільської ради, субвенцій з районного та обласного бюджету.

У процесі виконання Програма може уточнюватися. Зміни і доповнення до Програми затверджуються сесією Княгининівської сільської ради за поданням сільського голови або відповідних постійних депутатських комісій. Звітування про виконання Програми здійснюється за підсумками півріччя та року.

  Стратегічною метою сільської ради є виконання наступних робіт:
 • Ремонт доріг в с. Зміїнець, вул. Горіхова та вул. Слов’янська, с. Милушин, вул. Хутірська (відрізок довжиною 0,500км), с. Сирники, вул. Комка (від повороту з вул. Сарнівської до клубу с. Сирники і від повороту з провулку Ковельський до кінця вулиці)
 • Виготовлення проекту водовідведення по вул. Бригадний двір.
 • Закупівля стільців в глядацький зал Будинку культури с. Княгининок
 • Початок будівництва першої черги водопроводу в с. Зміїнець
 • Будівництво другої черги водопроводу в с. Зміїнець.
 • Виготовлення проекту відведення земельної ділянки с. Зміїнець по вул. Левадній, для будівництва дитячого садочка на 200 місць
 • Встановлення вуличного освітлення в с. Зміїнець (вул. Медична, вул. Возз’єднання, вул. Б. Хмельницького, вул. Сонячна, вул. Шкільна, вул. Набережна, вул. Ставкова)
 • Встановлення вуличного освітлення в с. Сирники по вул. Комка, с. Милуші вул. Гагаріна.
 • Благоустрій кладовищ (придбання огорожі) в с. Буків, с. Княгининок.
 • Встановлення вуличного освітлення.
  с. Зміїнець — вул. Вишнева, Першотравнева, Поштова, Приміська, Нижня, Затишна, Весела, Тиха, Горіхова, Нова, провулок Новий, Ланова, Квіткова
  с. Княгининок — вул. Ранкова, Фальківська, Інтернатська, Світанкова, Поліська, Бригадний двір, Миру, Фруктова, Садова, Промислова, провулок Садовий, Молодіжна, Спортивна.
  с. Милуші — вул. Тиха, Надстирна, Перемоги, Польова, Гагаріна.
  с. Моташівка — вул. Солов’їна
  с. Сирники — вул. Сарнівська, Конякіна, Бригадна, провулок Ковельський.
 • Облаштування дорожного покриття.
  с. Зміїнець — вул. Лісова, Поштова, Приміська, Нижня, Поліська, Шкільна, Б. Хмельницького, Возз’єднання, Світла, Ставкова.
  с. Милуші — вул. Гагаріна
  с. Сирники — вул. Бригадна, Конякіна, Берегова, Сарнівська, провулок Ковельський.

Загальний очікуваний ефект від реалізації програмних цілей — підвищення рівня благоустрою сільської ради, стабільне функціонування соціальної сфери (школи,ФАП,СБК,сільської ради, поштового відділення,приватних магазинів), дотримання законності та правопорядку,створення комфортних умов проживання.

2. Соціальна сфера

Демографічна ситуація, що склалась в Княгининівській сільській раді, характеризується сталою кількістю населення впродовж останніх 5-ти років. На фоні загальнодержавного та районного зменшення кількості жителів, в Княгининівській сільській раді спостерігається невеликий щорічний приріст. Це пояснюється в першу чергу міграцією населення через вигідне розташування, адже поруч обласний та районний центри — це робить Княгининівську сільську раду привабливою для постійного проживання.

Зареєстровано близько 7234 особи, але фактично проживає,разом з незареєстрованими мешканцями, понад 8 700 тис. осіб.

Більшість факторів, які впливають на демографічну ситуацію в селі, формуються на загальнодержавному рівні і залежать від фінансово-економічного стану та добробуту населення. Подолання фінансової кризи та поліпшення економічного стану населення, що в свою чергу призведе до досягнення сталого демографічного розвитку, нормалізації і відтворення населення, є тривалим і складним процесом.

2.1. Завдання сільської ради та центру соціальних служб
 • всебічне зміцнення правових, моральних та матеріальних засад сімейного життя;
 • запровадження правової, психолого-педагогічної та організаційно-методичної системи з метою створення оптимальних соціально-економічних умов для повноцінного виховання дітей у сім`ї;
 • створення системи цілеспрямованої підготовки майбутніх батьків до подружнього життя, підвищення рівня психолого-педагогічної культури громадян;
 • забезпечення соціальних заходів, спрямованих на вихід сімей із складних життєвих обставин;
 • поширення соціальної реклами щодо пропаганди позитивного іміджу сім`ї та її соціальної підтримки, популяризації сімейного життя, формування національних сімейних цінностей з питань здорового способу життя та збереження репродуктивного здоров’я;
 • попередження соціального сирітства.

2.2. Зайнятість населення та ринок праці.
На території сільської ради на підприємствах, установах та організаціях, працює 875 чоловік.

Всього на території Княгининівської сільської ради зареєстровано 7 234 чол.

  Основні завдання та заходи на 2016 рік:
 • сприяння зайнятості населення, зниження рівня безробіття;
 • сприяння розвитку підприємництва.

3. Гуманітарна сфера

3.1. Охорона здоров’я
На території Сільської ради працюють 5 ФАПів які знаходяться на утриманні районного бюджету, де працюють 9 медпрацівників які надають весь необхідний спектр медичної допомоги мешканцям сіл. В разі потреби направляють хворих до районної та обласної лікарень.

Серед захворювань найбільш поширені серцево-судинної та дихальної системи.

  Основні завдання та заходи на 2016 рік:
 • здійснювати допомогу на нагальні потреби ФАПу за рахунок меценатів та шляхом субвенції міжбюджетного трансферту через районний бюджет;
 • відкриття стоматологічного кабінету на базі ФАПу с. Милуші за рахунок здачі приміщення в оренду приватному лікарю-стоматологу
 • виготовити проектно-кошторисну документацію для реконструкції приміщення ФАПу в с. Зміїнець, з метою залучення коштів від фінансування Всесвітнім банком реконструкції та розвитку.

3.2. Освіта
В Княгининівській сільській раді є дві загальноосвітніх школи, в якій станом на 01 січня 2016 року навчається 787 дітей, працює 110 вчителів.

Школи знаходиться на утриманні районного та обласного бюджетів.

  Основні завдання та заходи на 2016 рік:
 • здійснювати допомогу на нагальні потреби шкіл за рахунок субвенцій з обласного бюджету.

3.3. Культура
На території сільської ради працюють 2 клуби (с. Сирники та с. Милуші) та Княгининівський будинок культури, фінансування яких проводиться за рахунок субвенцій з районного бюджету.

  Основні завдання та заходи на 2016 рік:
 • здійснювати фінансування при закупівлі стільців в концертний зал Княгининівського будинку культури,підтримувати колективи художньої самодіяльності сіл для участі в районних заходах;
 • за рахунок вільних коштів з місцевого бюджету сприяти покращенню матеріально-технічної бази колективів.

4. Основні напрями соціально-економічного розвитку сільської ради

4.1. Ресурсне забезпечення розвитку сільської ради
Цілями діяльності сільської ради є підвищення ефективності фінансово-бюджетної політики, забезпечення стабільного функціонування шляхом зміцнення та збільшення дохідної частини бюджету, підвищення ефективності, оптимізації раціонального використання бюджетних коштів.

Фінансово-бюджетна політика — це основний інструмент регулювання та стимулювання економічних і соціальних процесів в селах, що реалізується за рахунок бюджетних ресурсів, власних коштів підприємств, установ та організацій, коштів позабюджетних фондів та коштів інвесторів.

Основними по наповненню сільського бюджету є доходи від податку з доходу фізичних осіб та плата за землю (оренда, податок), акцизний збір та транспортний збір.

  Основні завдання та заходи на 2016 рік:
 • забезпечити виконання дохідної частини бюджету;
 • забезпечити своєчасну та в належних розмірах сплату фізичними та юридичними особами податків, зборів та обов’язкових платежів до місцевого бюджету;
 • збільшити орендну плату за землю шляхом внесення змін до існуючих договорів оренди на землю, що знаходиться на території Княгининівської сільської ради, згідно нової (реальної) на сьогодні нормативно-грошової оцінки землі.
  Очікувані результати:
 • стабільне функціонування бюджетної системи;
 • збільшення дохідної частини сільського бюджету;
 • покращення матеріально-технічної бази Княгининівської сільської ради.

4.2. Поліпшення сільського середовища життєдіяльності, розвиток інфраструктури (благоустрій)
Будівництво першої та другої черги очисних споруд в с. Княгининок.

Розробити проектно-кошторисну документацію по влаштуванню в с. Милуші культурно-оздоровчого комплексу в районі річки Милушанка.

4.2.1. Розвиток дорожньої інфраструктури
Загальна довжина комунальних доріг сільської ради складає 58,4 км. За минулий рік проведені капітальні та поточні ремонти на вул. Промислової та Ранкової, вул. Поліської, с. Княгининок, вул. Бригадної, с. Сирники, вул. Медичної, Набережної, Словянської, Новочерчицької, с. Зміїнець. Проведено ремонт автодороги С 031302 Іванчиці М-19.

Провести ремонт дорожнього покриття в с. Милуші, вул. Лесі Українки, с. Зміїнець, вул. Квіткова, вул. Зелена.

Вуличне освітлення
Роботи щодо вуличного освітлення потрібно продовжувати згідно графіку черговості вулиць,затверджених на сесіях Княгининівської сільської ради, за рахунок вільних коштів від перевиконання бюджету.

Благоустрій
Велику увагу потрібно приділити роботам з вирубки чагарників та спилювання дерев, що знаходяться в аварійному стані чи загрожують електромережам.Провести роботи згідно Правил про благоустрій Княгининівської сільської ради.

  Очікуваний результат:
 • забезпечення благоустрою вулиць та місць загального користування сіл;
 • наведення благоустрою на сільських кладовищах;
 • забезпечення благоустрою та естетична привабливість центрів сіл сільської ради.

Сільський голова О.О. Твердохліб

Анонси
Всі анонси
Оголошення
Всі оголошення
Онлайн трансляція сесії сільської ради
Контакти
Адреса вул. Соборна, 77, с. Княгининок, Луцький район,
Волинська область, 45630
Телефон: +380 (0332) 791-670
+380 (332) 244 360 (факс)
e-mail: majakku@gmail.com
Корисні посилання
adana escort canli bahis sohbet numaralari sohbet numaralari mersin escort adana escort elazig escort