Протокол результатів олімпіади з природознавства серед учнів початкових класів закладів освіти Княгининівської сільської ради

Протокол результатів олімпіади з природознавства серед учнів початкових класів 

13.04.2019 року
Княгининівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»

Максимальна кількість – 37 балів                                      4 клас                                                                                                                           

з/п

Код

Заклад освіти

Прізвище,

ім’я учня

Прізвище, ініціали вчителя

Завдання

Всього

балів

Місце

1

2

3

4

5

6

7

1.

П-4

Рокинівський НВК

Приступа Вероніка

Романюк Ж.І.

9

2

4

5

4

4

5

33

І

2.

П-13

Рокинівський НВК

Зінькевич Олександра

Романюк Ж.І.

9,5

2

4

3

5

2

6

31,5

ІІ

3.

П-11

Княгининівський НВК

Кушнірчук Діана

Бишук А.О.

8

2,5

4

5

4,5

4

1

29

ІІ

4.

П-6

Рокинівський НВК

Яблонський Ігор

Романюк Ж.І.

9

1

4

3

5

2

5

29

ІІ

5.

П-1

Княгининівський НВК

Кліщук Поліна

Курасова О.І.

8

0,5

4

5

3

3

3

26,5

ІІІ

6.

П-14

Рокинівський НВК

Засєкіна Яна

Романюк Ж.І.

7

1,5

4

2

3,5

1

6

25

ІІІ

7.

П-9

Княгининівський НВК

Приймак Артем

Курасова О.І.

3

3,5

3

3

4

2

6

24,5

ІІІ

8.

П-7

Княгининівський НВК

Омелюк Володимир

Курасова О.І.

6,5

1,5

0,5

3

4

2

6

23,5

 

9.

П-12

Княгининівський НВК

КалиновськийТимофій

Бишук А.О.

6

2

3

5

4

1

2

23

 

10.

П-5

Рокинівський НВК

Кін Ольга

Романюк Ж.І.

9

2

4

3

3,5

1

0

22,5

 

11.

П-10

Княгининівський НВК

Лук’янчук Марія

Бишук А.О.

8

0

2

5

4

1

1

21

 

12.

П-3

Княгининівський НВК

Андрієвська Катерина

Курасова О.І.

7,5

2

3

2

4

2

0

20,5

 

13.

П-8

Княгининівський НВК

Кукішев Петро

Бишук А.О.

6

2

2

5

3,5

1

0,5

20

 

14.

П-2

Княгининівський НВК

Яремчук Софія

Курасова О.І.

5

1

3

2

3

2

1

17

 

 

                   Максимальна кількість – 39 балів                                      3 клас                                                                                                                                                                                                                                                        

з/п

Код

Заклад освіти

Прізвище,

ім’я учня

Прізвище, ініціали вчителя

Завдання

Всього

балів

Місце

1

2

3

4

5

6

7

1.

А-15

Рокинівський НВК

Піскорук Аліна

Мартинюк Г.Є.

9

3

3

3,5

4

8

4

34,5

І

2.

А-3

Рокинівський НВК

Пузняк Володимир

Мартинюк Г.Є.

9

3

3

3

5

5

5

33

ІІ

3.

А-13

Рокинівський НВК

Циба Роман

Мартинюк Г.Є.

9

3

4

0

4,5

3

3

26,5

ІІІ

4.

А-5

Княгининівський НВК

Рудь Олександр

Приступа М.Я.

10

3

0

0

4

5

3

25

ІІІ

5.

А-14

Княгининівський НВК

Козодой Богдан

Вітковська Н.І.

7

2

1

0

3

7

4

24

ІІІ

6.

А-12

Княгининівський НВК

Кузьмінський Богдан

Приступа М.Я.

6

1

0

0

3

5

5

20

 

7.

А-10

Княгининівський НВК

Курбан Артем

Вітковська Н.І.

6

1

1

0

3

3,5

3

17,5

 

8.

А-2

Княгининівський НВК

Коляда Богдана

Приступа М.Я.

1

1,5

1

0

3

6

4

16,5

 

9.

А-1

Княгининівський НВК

Павлюк Анастасія

Вітковська Н.І.

5

0,5

0

0

2

6

3

16,5

 

10.

А-9

Княгининівський НВК

Глушко Тетяна

Вітковська Н.І.

3

2

0

0

4

3

4

16

 

11.

А-6

Рокинівський НВК

Сичук Михайло

Мартинюк Г.Є.

7

3

0

0

2

4

0

16

 

12.

А-8

Княгининівський НВК

Мельничук Анна

Приступа М.Я.

6

2

0

0

3

4

0,5

15,5

 

13.

А-11

Княгининівський НВК

Вітко Станіслав

Приступа М.Я.

3

0

0

0

1

8

3

15

 

14.

А-7

Княгининівський НВК

Стельмащук Андрій

Приступа М.Я.

3

1,5

0,5

1

2

5

0

13

 

15.

А-4

Княгининівський НВК

Яковчук Максим

Вітковська Н.І.

3

0

1

0

2

5

0

11

 

 

 

 

Корисні посилання
adana escort canli bahis sohbet numaralari sohbet numaralari mersin escort adana escort elazig escort