Результати олімпіади з української мови серед учнів початкових класів закладів освіти Княгининівської сільської ради

Протокол результатів  олімпіади з української мови серед учнів початкових класів

 

16.03.2019 року

Княгининівський НВК «ЗОШ І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад»

                                                                                                                                                                                         

Максимальна кількість балів – 37                                      3 клас                                                                                                                                                                                                             

з/п

Код

Заклад освіти

Прізвище,

ім’я учня

Прізвище, ініціали вчителя

Завдання

Всього

балів

Місце

1

2

3

4

5

6

7

1.

У-3

Княгининівський НВК

Глушко Тетяна

Вітковська Н.І.

3

1,5

5

3,5

7

4

7

31

І

2.

У-12

Рокинівський НВК

Пузняк Володимир

Мартинюк Г.Є.

3

1,5

4

0

8

5

9

30,5

ІІ

3.

У-7

Княгининівський НВК

Рудь Олександр

Приступа М.Я.

2,5

2

5

4

6

4

6,5

30

ІІ

4.

У-11

Княгининівський НВК

Кузьмінський Богдан

Приступа М.Я.

2.5

1.5

5

2

7,5

4

7

29.5

ІІІ

5.

У-4

Рокинівський НВК

Рибачук Анна

Мартинюк Г.Є.

3

1

5

2

7,5

3

8

29,5

ІІІ

6.

У-1

Рокинівський НВК

Піскорук Аліна

Мартинюк Г.Є.

1.5

2

5

4

5,5

4

7

29

ІІІ

7.

У-13

Княгининівський НВК

Коляда Богдана

Приступа М.Я.

3

1.5

5

2

5

4

7

27,5

 

8.

У-5

Княгининівський НВК

Герасимов Владислав

Вітковська Н.І.

2,5

1,5

4,5

3

4

5

7

27,5

 

9.

У-9

Княгининівський НВК

Прус Анастасія

Приступа М.Я.

3

1

5

1

5

3

8

26

 

10.

У-6

Рокинівський НВК

Циба Роман

Мартинюк Г.Є.

2

0

5

1

7

4

7

26

 

11.

У-2

Рокинівський НВК

Раковець Ірина

Мартинюк Г.Є.

2,5

2

4,5

0

6

3

5

23

 

12.

У-10

Княгининівський НВК

Калиновська Анастасія

Приступа М.Я.

2

1,5

0

2

7

1

7

20,5

 

13.

У-8

Княгининівський НВК

Яковчук Максим

Вітковська Н.І.

2,5

2

5

0

0

3

8

20,5

 

 

Члени журі: Косарук Л.В. 
                     Войтович С.П.
                     Семенюк Л.П.

 

Максимальна кількість балів – 41                                      4 клас                                                                                                                                                                          

з/п

Код

Заклад освіти

Прізвище,

ім’я учня

Прізвище, ініціали вчителя

Завдання

Всього

балів

Місце

1

2

3

4

5

6

7

1.

М-8

Княгининівський НВК

Калиновський Тимофій

Бишук А.О.

4

5

2

4

4

5

11,5

35,5

І

2.

М-12

Рокинівський НВК

Приступа Вероніка

Романюк Ж.І.

5

5

4

4

2,5

5

10

35,5

І

3.

М-9

Рокинівський НВК

Засекіна Яна

Романюк Ж.І.

5

3,5

6

4

2

5

9

34,5

ІІ

4.

М-2

Княгининівський НВК

Кушнірчук Діана

Бишук А.О.

5

5

5

4

4

5

6,5

34,5

ІІ

5.

М-3

Рокинівський НВК

Кін Ольга

Романюк Ж.І.

5

3

6

4

2.5

5

8

33,5

ІІІ

6.

М-1

Княгининівський НВК

Кукішев Петро

Бишук А.О.

5

0

6

3

3,5

5

11

33,5

ІІІ

7.

М-10

Княгининівський НВК

Кліщук Поліна

Курасова О.І.

5

2

6

3

2

5

10

33

 

8.

М-4

Рокинівський НВК

Яблонський Ігор

Романюк Ж.І.

4

4,5

5

4

3,5

5

7

33

 

9.

М-11

Княгининівський НВК

Лукянчук Марія

Бишук А.О.

5

2

6

4

3

5

7

32

 

10.

М-6

Княгининівський НВК

Яремчук Софія

Курасова О.І.

5

5

6

3,5

2

5

4

30,5

 

11.

М-7

Рокинівський НВК

Зінькевич Олександра

Романюк Ж.І.

5

3

5,5

4

4

5

3

29,5

 

12.

М-5

Княгининівський НВК

Лукашик Софія

Курасова О.І.

4

4

5

4

1

5

3

26

 

 

Члени журі: Косарук Л.В.           
                     Войтович С.П.
                     Семенюк Л.П.                                                                            

Корисні посилання
adana escort canli bahis sohbet numaralari sohbet numaralari mersin escort adana escort elazig escort